...

Фото

Фотографії та скріншоти на сторінці повинні бути оптимального розміру, який поміщався б на сторінці. Крім цього зображення має бути деталізованим, мати потрібний формат та розмір.

Створення фотоматеріалів

Підготовка фотографій для Інтернету – це оптимізація розмірів їх файлів зі збереженням гарної якості зображень для досягнення намічених цілей. Те, що, наприклад, актуально для показу фотографій на фотосайтах, не можна використовувати в соціальній мережі або те, що важливо для електронної пошти, не має значення для хмарного зберігання.

Для того, щоб ефективно використовувати фотографії в Інтернеті, потрібно спочатку адаптувати їх для обраної мети, але для цього потрібно знати як правильно це зробити.

Предметне фото

Людина завжди чіпляється спочатку за картинку. Гарний та оригінальний знімок товару відразу зацікавить потенційного покупця, і так він опиниться на вашому сайті або обліковому записі в соцмережі.

Під час онлайн-торгівлі ми не можемо побачити наживо товар і спираємося при виборі саме на картинку з його зображенням. Якщо зробити її привабливою, то ніхто не встоїть від покупки.

Існують два основні сценарії для предметної фотографії: предметна зйомка ізольованого предмета та у певному зв'язку з групою інших предметів.

Фото 360°

Зробити фото 360 ° предмета чи товару. Це особливо актуально для власників інтернет-магазинів. Продати товар набагато простіше, коли покупець має повне уявлення про нього. Фото 360 дозволяє покрутити предмет і побачити його з усіх боків. Начебто об'єкт перебуває у руках клієнта. Це дуже зручно для покупця і викликає у нього інтерес та довіру до товару.

Вартість створення фото

Предметне фото на білому тлі

100 грн/ 80 грн/ 70 грн

1-10 шт/10-50 шт/ більше 50 шт

Фото на прозорому манекені

200 грн/ 170 грн/ 150 грн

1-10 шт/10-50 шт/ більше 50 шт

Фото 360° на білому тлі

400 грн/ 370 грн

1-10 шт/10-20 шт

Фото 360° без фону.

450 грн/ 420 грн

1-10 шт/10-20 шт

Репортажна зйомка від 1500 грн/год. (мінімальне замовлення 2 години)

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово