...

Фото 360°

За останні кілька років зображення 360° стали швидше необхідністю, ніж розкішшю в електронній комерції, і їх можна вважати важливішими для продажу, ніж стандартні зображення продуктів. Фото 360° значно спрощують процес оцінки продукту для потенційних клієнтів та можуть значно збільшити продаж. Вони також збільшують час, проведений на сторінці, та покращують спільну взаємодію з користувачем.

Приклади фото 360°

Створення фото 360°

Продаж товарів в Інтернеті потребує нових підходів, щоб виділитись серед конкурентів. Важливим аспектом, який виведе ваш бізнес на новий рівень є використання високоякісних зображень продукту.

Фотографія продукту 360° - створюється з безлічі двомірних фотографій об'єкта під різними кутами. На зроблених фотографіях буде знято продукт з усіх боків, що створить повне зображення, яке ви розмістите на своєму сайті. 360-градусні зображення продуктів є більш привабливими для клієнтів і надають їм значно більше інформації, ніж двовимірне фото продукту.

Одна з причин, через яку 360-градусна фотографія продуктів стає все більш популярною, полягає в тому, що вони інтерактивні, а це означає, що глядачі можуть контролювати, яку частину зображення хочуть бачити.

Переваги фото 360°

Зниження повернень

Фото 360° допомагають відвідувачу робити більш свідомі покупки.

Покращують рейтинг сайту

Фото 360° допомагають довше утримувати користувачів на сторінках.

Демонстрація продукту

Фото 360° дозволяють побачити продукти з усіх боків

Підвищують залучення

Фото 360° набагато цікавіше, ніж просто прокручування зображень.

Показ якості продукту

Фото 360° дозволяє зрозуміти якість товару і навіть його функції

Додаткові зображення

Фото 360° – це набір зображень з різних ракурсів, використовуйте їх окремо

Вартість створення фото 360°

Фото 360°, 24 кадра:

250 грн

Фото 360°, 48 кадрів:

400 грн

Фото 360°, 72 кадра:

550 грн

Поширені запитання

1. Як фото 360° може допомогти моєму бізнесу?

Відповідь залежить від продукту. Якщо ваші продукти багатовимірні і мають функції, які споживач хотів би бачити і з якими хотів би взаємодіяти, 360-градусна фотографія продукту коштує вкладень – ви збільшите продаж та знизите кількість повернень.

2. Скільки кадрів має бути у фото 360°?

Як правило, від 24 до 72 кадрів. Чим більше кадрів у зображенні, тим плавніше воно виглядає при обертанні у засобі перегляду.

3. Звичайні фото чи фото 360°?

Застосування фото 360°, не скасовує використання звичайних фото предметів, але додає цілу низку переваг: продавці та бренди, які використовують фото 360° продуктів, отримують вищі коефіцієнти конверсії, менше повернень товарів та більшу задоволеність клієнтів.

4. Чи дають фото 360° перевагу у SEO?

Високоякісні 360-градусні фотографії продуктів допоможуть вам виділитися з натовпу та покращити SEO. Ваші зображення та ваш сайт будуть більш релевантними, і ви також отримаєте найкраще SEO за рахунок збільшення часу перебування на ваших сторінках.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово