...

Відео

Брендам потрібна стратегія відеомаркетингу – ця ідея не нова. Що змінилося, так це те, наскільки важливим стало відео на кожній платформі та каналі. Відео використовується для просування та продажу вашого продукту або послуги, підвищення залученості до ваших цифрових та соціальних каналів, навчання ваших споживачів та клієнтів, охоплення вашої аудиторії за допомогою нового середовища.

Створення відео

Технологія створення якісних відео стає все популярнішою серед маркетологів, оскільки відео сьогодні є домінуючою формою спілкування. Це пов'язано з тим, що відео не тільки змінило те, як компанії продають товари, а споживачі роблять покупки, це також справило революцію в тому, як продавці взаємодіють із потенційними клієнтами та конвертують їх, а також у тому, як сервісні служби підтримують клієнтів.

Відео може бути універсальним інструментом для продавців протягом усього шляху клієнта до покупки, і воно може зробити набагато більше, ніж збільшити залучення. Бекенд-аналітика також допомагає продавцям кваліфікувати і розставляти пріоритети по холодних лідах або лідах, що не відповідають.

Рекламні відеоролики

Рекламний відеоролик – вид реклами, що ставить собі завдання підняти імідж компанії, продати послугу чи товар. Завдяки якісному відеоролику ви зможете найкраще презентувати певний продукт чи послугу та підвищити свої продажі. Якісний рекламний відеоролик викликає у споживача необхідні асоціації, які пов'язують його емоції з вашим продуктом.

Відеоогляди

Відеоогляд – це подання інформації про товар у короткому форматі. Після перегляду огляду покупцю набагато легше ухвалити рішення про покупку. Це ефективний інструмент, який дозволяє вигідно піднести всі переваги певного продукту та розвіяти сумніви клієнта. У відеоогляді необхідно продемонструвати особливості та можливості продукту, не забувши підкреслити його сильні сторони.

3D контент

Формат DCP 24 (digital cinema package) – це спеціальна цифрова технологія для поширення та показу відеоконтенту в кінотеатрах, оснащених цифровим кінопроектором.

Відео 360° VR

Відео 360 VR – це відео з оглядом 360 градусів, де глядач може змінювати ракурс за допомогою мишки, а також користуючись спеціальним шоломом або підставкою під ваш мобільний телефон. Для більшості компаній 360 VR відеоконтент – чудова нагода ефектно виділитися серед конкурентів. Ваш потенційний покупець із задоволенням подивиться пропонований продукт чи подію у віртуальній реальності.

Вартість створення відео

Вартість прораховується індивідуально залежно від сценарію, локацій, участі акторів, купівлі стокового відео і т.д.
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово