...

3D Тури

Віртуальний 3D тур - це інструмент перегляду приміщень з виглядом "з очей". Ви ніби дивитеся на кімнату, перебуваючи в одній точці, і вільно переміщує погляд у будь-яких напрямках. Вигляд на кімнату з кожної такої точки називається панорамою.

Приклади 3D турів

Створення 3D турів

Перше, що потрібно зробити – це вибрати оптимальну кількість панорам, з яких складатиметься ваш віртуальний тур та точки їх зйомки так, щоб показати локацію найповніше та інформативно.

Явище віртуальних турів переживає друге народження. Послуги зі створення перших 3D турів в Україні почали надавати ще в 2000-х. Але варто згадати, яких часових і трудомістких витрат складала як зйомка панорам, так і їхнє наступне об'єднання в цілий віртуальний тур. Процес зйомки та монтажу панорам 1-кімнатної квартири укладався в 2-3 годині, так само як і подальше формування туру. Тобто повний цикл створення туру міг зайняти весь робочий день. І це - створення одного лише туру! Дозволити тур могли лише великі готелі, автосалони, об'єкти преміум нерухомості, про створення турів для пересічних квартир не могло бути мови.

Сьогодні ситуація докорінно змінилася. За допомогою 360 градусних камер ми можемо відзняти все приміщення (сфотографувати панорами кожної кімнати) за лічені хвилини, а потім на основі сферичних знімків досить швидко створити віртуальний тур.

Переваги 3D турів

Наочність

Наочна перевага демонстрації послуги чи об'єкта. Створення 3D туру/панорами/фотографії дозволяє ефектно та наочно показати всі переваги вашої пропозиції.

Ефект присутності

Користувач має можливість (за допомогою функції наближення або віддалення) розглянути об'єкт чи товар у всіх деталях та під різними кутами, переміщатися територією чи об'єктом

Ваша родзинка

Це чудова можливість незвичайно виділитися у позитивному ключі серед конкурентів. Захоплююча подорож та цікаві фотографії запам'ятовуються краще та довше

Вартість створення 3D туру (за одну 3D панораму)

Кількість панорам у віртуальному турі: 1

800 грн

Кількість панорам у віртуальному турі: від 2 до 3

400 грн

Кількість панорам у віртуальному турі: від 4 до 15

300 грн

Кількість панорам у віртуальному турі: від 15 до 40

250 грн

Поширені запитання

1. Яка вигода для об'єктів нерухомості?

Об'єкти нерухомості з віртуальними турами продаються на 30% швидше та дорожче на 9%. Агенції нерухомості, що почали створювати тури квартир та будинків, відзначили зростання продажів на 40-45%. Потенційні клієнти переглядають варіанти з 3D турами втричі частіше. Кількість помилкових показів об'єктів із 3D туром нижча на 40%. Зростання відвідуваності сайтів із віртуальними турами на 30%. (за даними НАР - Національної асоціації ріелторів США)

2. Що таке 3D-панорама?

3D панорама - це фотографія, яка складається з безлічі окремих кадрів, які склеюються за допомогою спеціального програмного забезпечення. 3D панорама дозволяє оглянути простір у будь-якому напрямку та має кути огляду 360° на 180°. При цьому Ви знаходитесь в центрі сфери, таке зображення ще називають "сферичною панорамою". Перевага цієї технології в тому, що при перегляді створюється ні з чим не порівняльний ефект присутності. Ви можете оглянути деталі інтер'єру, що цікавлять, наблизивши камеру і керувати оглядом в будь-який бік.

3. Що таке віртуальний 3D тур?

Віртуальний тур - це кілька сферичних панорам, поєднаних між собою перехідними точками. Ви можете пересуватися по приміщенню, ніби ходите по ньому самі. Чим більше панорам у віртуальному турі, тим сильніший ефект віртуальної прогулянки.

4. Кому потрібні 3D-тури?

Актуальними 3D тури є для: сфери HoReCa ("готель, кафе, ресторан"); сфери послуг (перукарня, автосервіс, ремонт одягу чи взуття, салони краси); працюючих у медицині (від ветклініки чи скромного стоматологічного кабінету до великого медичного центру чи приватної лікарні); приватнопрактикуючих фахівців (об'ємне зображення допомагає дістатися офісу) та багатьох інших.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово