...

Контент

Важливість контенту у стратегії онлайн-маркетингу різко зросла останні кілька років.

Створення контенту

Мета контент-маркетингу — безкоштовно надати споживачам цінну, справді корисну інформацію, щоб створити з ними стосунки, що ґрунтуються на довірі, що зрештою приведе їх до здійснення покупки.

Контент-маркетинг перевертає традиційний маркетинг із ніг на голову. Замість того, щоб зосередитись на компанії та її продуктах чи послугах, він насамперед фокусується на потребах споживача.

Банери

Банерна реклама в Інтернеті спонукає глядачів натиснути банер і перейти на веб-сайт рекламодавця. Розміщення серії рекламних банерів на веб-сайтах збільшує видимість реклами та продукту для додаткових відвідувачів.

Спеціальні пропозиції, розпродажі та знижки – ефективні способи збільшення доходів для будь-якого бізнесу. Доведення цієї інформації до потенційних клієнтів здійснюється за допомогою банерної реклами, що розміщується на спеціалізованих веб-сайтах та на власному веб-сайті рекламодавця.

Графіка привертає увагу на веб-сайті навіть якщо відвідувач не натискає на неї.

HTML5 графіка

Призначена для створення різноманітних видів графіки. Наприклад, її використовують для малювання графіків, створення фотокомпозицій, анімацій і навіть обробки та рендерингу відео в реальному часі.

Це дозволяє використовувати багатий інтерактивний контент на відкритих веб-технологіях і запустити його на будь-якому пристрої або будь-якому браузері, що підтримує HTML5 Canvas.

HTML5 пропонує безліч нових функцій для мобільних веб-додатків, у тому числі візуальні, найпривабливіша з можливостей інтерфейсу користувача, що надає повноцінну двовимірну графіку в браузері.

SMM контент

Маркетинг у соціальних мережах — це форма цифрового маркетингу, яка використовує можливості популярних соціальних мереж для досягнення ваших цілей у галузі маркетингу та брендингу.

Але йдеться не тільки про створення бізнес-акаунтів та розміщення повідомлень, коли ви цього хочете. Маркетинг у соціальних мережах потребує розвитку стратегії з вимірними цілями.

Маркетинг у соціальних мережах також включає платну рекламу в соціальних мережах, де ви можете заплатити, щоб ваш бізнес з'явився перед великою кількістю цільових користувачів.

Вартість створення контенту

Статичний банер

від 200 грн

HTML5 банер

від 500 грн

SMM контент

від 10000 грн

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово