...

HTML5 графіка

Адаптивні HTML5 банери є обов'язковими для всіх цифрових рекламодавців. Медійна реклама HTML5 є форматом банера за замовчуванням, оскільки пропонує гнучкість і технології, необхідні для процвітання вашого бренду в Інтернеті.

Приклади HTML5 банерів

Створення HTML5 банерів

Старий світ статичних картинок, гіфок та флеш-банерів давно закінчився, тому створення адаптивної медійної реклами ніколи не було так важливо, як тепер. HTML5 пропонує безпрецедентні можливості дизайну за допомогою мультимедіа та цілого ряду рекламних форматів.

Користувачі проводять понад чотири години за своїми мобільними гаджетами щодня – це взаємодія, яку не можна ігнорувати. HTML5 дозволяє створювати банери, адаптовані для мобільних пристроїв, що мають широкий набір функцій.

У банері HTML5 текст, зображення, відео та JavaScript налаштовуються так само, як і будь-яка веб-сторінка – їх можна редагувати. Банерна реклама HTML5 також динамічно оптимізуватиметься, тому реклама скрізь буде виглядати бездоганно.

Переваги HTML5 банерів

Привертають увагу

Залучення - це те, що призводить до конверсій. Використання HTML5 банерів, один із головних способів забезпечити своєчасність, актуальність та успішність реклами.

Розширюють можливості

Від зміни типу контенту у ваших оголошеннях до об'єднання графіки та звуку або створення інтерактивних вражень немає межі можливостям для реалізації задуманого.

Візуальні ефекти

За допомогою HTML5 можна створити більш динамічний інтерфейс і передати більше інформації використовуючи контент, що прокручується, візуальні ефекти та багато іншого.

Вартість створення HTML5 банерів

Набір з 5 розмірів:

від 2500 грн

Поширені запитання

1. Що таке реклама HTML5?

Це реклама, що базується на HTML-кодуванні. Щоб краще зрозуміти це, уявіть, що оголошення HTML5 схоже на міні-веб-сторінку з кількома типами файлів, наприклад: HTML, JS, CSS і т. д. Оскільки вони працюють як міні-веб-сторінка, то можна використовувати інтерактивні елементи при створенні оголошення HTML5, щоб зробити його більш привабливим для вашої аудиторії.

2. Навіщо потрібні HTML5 банери?

У світі, де всі бренди виборюють увагу, необхідно бути впевненим, що ваш бренд знаходиться в центрі уваги. Інакше про нього незабаром забудуть.

Саме тому реклама HTML5 є ідеальним форматом банерної реклами. Вона не тільки привертає увагу споживачів, а й може бути швидко оптимізована для всіх пристроїв.

3. Чому слід використовувати саме HTML5?

Оголошення HTML5 сумісні практично з усіма операційними системами та браузерами. Мало того, вони будуть представлені однаково незалежно від того, який пристрій ви використовуєте.

Оголошення HTML5 приймаються багатьма рекламними мережами, включаючи контекстно-медійну мережу Google, тому у вас не виникне проблем із поширенням ваших оголошень в Інтернеті.

4. Які додаткові можливості HTML5 банерів?

Маркетологи, що використовують рекламу HTML5, мають більше показників для аналізу та перегляду ефективності своїх рекламних кампаній. З'являється можливість відстежувати рівень залучення, кількість переглядів, кліків мишею та багато іншого. Використовуючи HTML5, можна отримати важливу інформацію про успішність оголошень та способи покращення шляхом тестування, налаштування та оптимізації.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово