...

Інтернет магазини

Електронна комерція з появою альтернативних способів доставки товарів виходить на перший план, поступово обганяючи традиційні продажі. Купити онлайн можна практично все, від доставки їжі до нерухомості. На тлі високої конкуренції зростає попит на оригінальні сайти інтернет-магазинів, здатні залучити, утримати та повернути покупця.

Приклади інтернет магазинів

phone device
phone device

Створення інтернет магазину

Процес проектування ґрунтується на новітніх технологіях розробки інтерфейсів та управління сторінками. Такий підхід допомагає вдало поєднати практичну та естетичну сторони веб-проекту.

Дизайн створюється тільки після детального обговорення з урахуванням фірмового стилю та тематики інтернет магазину.

Зручний інтерфейс інтернет-магазину допомагає користувачу максимально використовувати всі можливості та функції веб-ресурсу. Крім того, за умовчанням, використовується адаптивна верстка, тобто автоматичне підстроювання всіх сторінок сайту під будь-яку роздільну здатність екрану та браузери.

Швидке завантаження сторінки в будь-якому браузері допоможе вам зацікавити кожного потенційного клієнта та заощадити його час за рахунок швидкого пошуку та навігації по сайту.

Розробка продуманої внутрішньої структури та оптимізація кожної категорії та сторінки під конкретні запити покращують сприйняття сайту як пошуковими роботами, так і, що важливіше, користувачами. Для цього вибудовується правильна внутрішня логіка та продуманий функціонал.

Етапи розробки інтернет магазину

Аналіз ніші

Визначення портрета споживача, цільової аудиторії, цілей бізнесу

ФРОНТЕНД РОЗРОБКА

Адаптивна верстка сайту під усі пристрої, браузери та ОС

SEO-підготовка

Збір семантичного ядра та розробка SEO-оптимізованої структури сайту

БЕКЕНД РОЗРОБКА

Вибір CMS WordPress WooCommerce інтернет-магазину та її налаштування

МАКЕТ І ДИЗАЙН

Створення макетів для всіх шаблонів сторінок та їх оформлення

НАПОВНЕННЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Базове наповнення інтернет-магазину, його внутрішня оптимізація та налаштування

Вартість створення інтернет магазину

Створення:

від 20000 грн

Обслуговування:

від 7000 грн/міс.

Поширені запитання

1. Чи можна імпортувати чи перенести старі дані на новий сайт?

Можна, але необхідно розуміти, що потенційно це може бути дуже великим завданням, залежно від розміру сайту, який ви переміщаєте. Для середнього інтернет-магазину повна міграція вимагає імпорту всіх даних, від даних про клієнтів, даних про замовлення, даних про продукти, зображення та багато інших речей.

2. Чи можна надавати різні ціни роздрібним покупцям, оптовикам та дистриб'юторам?

Зазвичай це реалізується через знижку, яка залежить від вашого облікового запису користувача. Зазвичай ці знижки мають фіксований відсоток, наприклад, 10%, або загальна знижка залежить від кількості куплених товарів.

3. Чому потрібно оптимізувати сайт для мобільних пристроїв?

Сайти не оптимізовані для мобільних пристроїв, вимагають постійного збільшення або зменшення масштабу, щоб переглянути вміст. Більшість відвідувачів вважають це вкрай незручним і, в результаті, швидше за все, покинуть сайт. З упевненістю можна сказати, що більшість компаній не можуть дозволити собі погану якість обслуговування клієнтів. Крім того, це вкрай негативно позначиться на ранжуванні сайту пошуковими системами.

4. Навіщо робити професійні фото товарів?

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Хороша фотографія – запорука успіху. Хороші фото товару допомагають продавати. Настійно рекомендуємо робити професійні фотографії кожного товару з кількох ракурсів.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово