...

Рекламні відеоролики

Рекламні відеоролики — це відео, створене в маркетингових чи рекламних цілях для просування продукту або послуги бренду та підвищення впізнаваності бренду, репутації та продажу.

Приклади рекламних відеороликів

Створення рекламних відеороликів

Коли справа доходить до створення, існує чимало можливостей, тому необхідно мислити нестандартно та з натхненням.

Думайте про свої рекламні відеоролики як про контент, який показує світові, у чому суть вашого бізнесу. Зробіть його захоплюючим та цікавим, і люди запам'ятають вас. Найкраще рекламне відео дійсно передає ваші цінності та дозволяє продемонструвати ваш бренд та унікальний стиль.

Деякі додаткові моменти, на які слід звернути увагу щодо успішних рекламних відеороликів, включають: презентація себе та співробітників може підвищити довіру до бренду, безперервна серія відео може підвищити лояльність до бренду, відео утримує відвідувачів на вашій сторінці, пошукові системи завжди будуть віддавати перевагу компаніям , що використовують відео.

Особливості рекламних відеороликів

Емоційність

Більшість людей намагаються діяти обдумано, але всі вони так чи інакше рухаються своїми емоціями. Рекламні відеоролики є презентацією, яка може викликати емоційний зв'язок з глядачем. Це не лише збереже інтерес публіки, а й її віру у бренд. В результаті продаж генеруватиметься автоматично.

Ширина охоплення

Успішна реклама - це широке охоплення. Існує велика кількість майданчиків для завантаження та просування відео. Платформами є YouTube, Facebook, Instagram, Pinterest, Linked In, Twitter та багато інших. У результаті бізнес може охопити свою цільову аудиторію на різних каналах, використовуючи рекламні відеоролики.

Довіра

Більше половини глядачів кажуть, що відео полегшує їм покупку. Серед іншого, воно допомагає людям розвинути довіру до бренду та його продуктів. Таким чином, інвестиції в рекламні відеоролики можуть допомогти компаніям залучити споживачів та відданих партнерів, які добровільно рекомендуватимуть їхній бренд іншим.

Вартість створення рекламних відеороликів

Вартість прораховується індивідуально залежно від сценарію, локацій, участі акторів, закупівлі стокового відео і т.д.

Поширені запитання

1. Чому відео важливо у маркетингу?

Відео — це універсальний та захоплюючий формат контенту, який останніми роками став незамінним для маркетингових зусиль. Він здатний перетворювати складну інформацію в простий, зручний формат. Дослідження показали, що глядачі зберігають 95% інформації під час перегляду відео порівняно з 10% під час читання тексту.

2. Як створюється рекламне відео?

Хоча процес створення кожного відеоролика трохи відрізнятиметься в залежності від ресурсів і кінцевої мети, основні етапи будуть наступні: обговорення, концепт і продакшн, зйомка, обробка, розміщення.

3. Навіщо мені рекламні відеоролики?

Як правило, ваша мета при створенні рекламного відео або просувати свій бренд, або стимулювати попит. Прагнучи просувати свій бренд за допомогою відео, ви маєте поділитися історією свого бренду. Якщо ви хочете стимулювати попит, відео має підкреслювати ваш продукт, а також переваги, які він пропонує.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово