...

Предметне фото

Предметна фотозйомка — це стимулюючі продаж презентації продукції всіх видів з використанням унікальних зображень продукції. Якщо ви хочете досягти успіху в онлайн-торгівлі, вам більше не обійтися без професійних зображень продуктів. Доведено, що хороші фотографії товару збільшують кількість покупок, оскільки покупці знають, що вони замовляють.

Приклади предметних фото

Створення предметних фото

Фотографія в даний час є невід'ємною частиною сучасного життя, і вони стають все більш важливими для маркетингу продуктів та послуг, ніж будь-коли.

Залежно від предмета, вам знадобиться щонайменше кілька фото товарів з різних ракурсів, що показують пропонований продукт. Також, якщо це доречно, необхідно зробити знімок упаковки. Покупець може уважно переглянути ці зображення, збільшивши їх, це дає уявлення про те, наскільки даний товар йому підходить.

Пам'ятайте, що ви конкуруєте з тисячами візуальних рекламних матеріалів, з якими щодня стикається кожна людина - стандарти високі, переконайтеся, що ви відповідаєте їм як мінімальній вимогі. Фотозйомка продукту означає професійну постановку, освітлення та обладнання для досягнення найкращих результатів, а також ретуш, щоб остаточні зображення відповідали рекомендаціям для інтернет-магазинів або торгових майданчиків.

Переваги предметних фото

Презентація

Покажіть свої продукти з найкращого боку. Це життєво важливо в умовах сучасної конкуренції

Менше повернень

25% покупців повертають товари, тому що товар, який вони отримують, не відповідає очікуванню.

Залучення

Якісні фото привертають увагу покупця до товару і змушують уважніше розглянути його

Довіра та лояльність

Покупці віддають перевагу сайтам з докладними зображеннями, що демонструють товар з різних сторін

Рейтинг SEO

Ефективний спосіб залучення клієнтів та підвищення SEO-показників - використання візуального контенту

Зростання продажів

Використання якісних зображень, що мають спільну основу, обов'язково призведе до зростання продажів

Вартість предметних фото

Предметне фото на білому тлі:

від 100 грн/ 80 грн/ 70 грн

1-10 шт/10-50 шт/ більше 50 шт

Фото на прозорому манекені:

від 200 грн/ 170 грн/ 150 грн

1-10 шт/10-50 шт/ більше 50 шт

Поширені запитання

1. Яка користь від предметних фотографій?

Хороші фотографії товару збільшують кількість покупок, оскільки покупці знають, що вони замовляють.

Інтернет-магазини можуть безпосередньо збільшити прибуток за допомогою високоякісних зображень товарів. Фотографія продукту може вплинути на всі ключові показники ефективності: середній чек, відсоток повернень, рентабельність інвестицій тощо.

2. Скільки потрібно фото?

У загальному випадку, найкраще почати з трьох зображень: лицьової сторони продукту, задньої частини продукту та детального знімка.

Якщо ваш продукт є сумкою або рюкзаком, то знадобиться знімок, який показує, як виглядає сумка всередині.

Поставте себе на місце покупця і спробуйте уявити, щоб ви хотіли побачити, щоб прийняти рішення про покупку.

3. Які вимоги до предметних фотографій?

На це питання немає однозначної відповіді. Якщо ви створюєте власний сайт, розробники зададуть необхідні параметри: формат, розмір, фон і т.д. Якщо ж ви плануєте розміщувати товари на комерційних майданчиках, необхідно уточнювати їх вимоги, оскільки іноді вони сильно відрізняються.

4. Кому потрібні предметні фотографії?

Всім, хто займається електронною комерцією, без винятків. Шанси продати товар, без візуальної презентації, близькі до нуля.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово