...

СЕО оптимізація

SEO розшифровується як «пошукова оптимізація». Простіше кажучи, це означає процес покращення вашого сайту для підвищення його видимості, коли люди шукають продукти чи послуги, пов'язані з вашим бізнесом у пошукових системах. Чим краще видно ваші сторінки в результатах пошуку, тим більша ймовірність того, що ви привернете увагу клієнтів до свого бізнесу.

Приклади SEO оптимізації

Процес SEO оптимізації

SEO є фундаментальною частиною цифрового маркетингу, тому що люди щорічно проводять трильйони пошукових запитів, часто з комерційними намірами, щоб знайти інформацію про продукти та послуги. Пошук часто є основним джерелом цифрового трафіку для брендів та доповнює інші маркетингові канали. Більша видимість і вищий рейтинг у результатах пошуку, ніж у конкурентів, можуть істотно вплинути на ваш прибуток.

Пошукові системи використовують ботів для сканування сторінок в Інтернеті, переходячи з сайту на сайт, збираючи інформацію про ці сторінки та поміщаючи їх в індекс.

Потім алгоритми аналізують сторінки в індексі, зважаючи на сотні факторів, щоб визначити, в якому порядку сторінки повинні відображатися в результатах пошуку за заданим запитом. Оптимізація вашого сайту та контенту з урахуванням цих факторів може допомогти вашим сторінкам зайняти вище місце у результатах пошуку.

Основні фактори SEO оптимізації

Якісний контент

Високоякісний контент - це створення сторінок, які збільшують час перебування на сторінці, знижують показник відмов і надають користувачеві корисний контент.

Архітектура сайту

Не тільки допомагає користувачам знаходити те, що вони шукають, завдяки зручнішій навігації по сайту, але також допоможе пошуковим роботам знаходити більше сторінок на сайті.

Оптимізація сайту

Метадані, розмітка, адаптивність, швидкість сторінок - це далеко не повний перелік налаштувань, що роблять значний вплив на SEO оптимізацію та пошукову видачу

Вартість SEO оптимізації

Пошукова оптимізація у ТОП-3:

від 10000 грн

8-15 місяців

Пошукова оптимізація у ТОП-5:

від 9000 грн

6-12 місяців

Пошукова оптимізація у ТОП-10:

від 7000 грн

4-8 місяців

Поширені запитання

1. SEO, що саме це означає?

SEO розшифровується як пошукова оптимізація, вона спрямована на органічне (природне) залучення трафіку до сайту через рейтинг результатів пошуку без оплати трафіку через рекламу. Важливо розробити сильну SEO-стратегію, тому що основним джерелом трафіку на сайт є пошук.

2. Скільки часу займає SEO?

SEO вимагає постійної уваги і безперечно не є одноразовою. Важливо розуміти, що SEO - це довгострокова інвестиція, і зрештою вона може стати вашим найбільшим драйвером трафіку, якщо ви приділите цьому час, на який вона заслуговує. Ваша стратегія SEO вимагає часу, планування та коригування для досягнення та підтримки пошукового рейтингу, рентабельності інвестицій та загального зростання трафіку.

3. Чи впливає швидкість сайту на ранжування у пошукових системах?

Швидкість вашого сайту та час завантаження впливають на загальний рейтинг вашого сайту у пошукових системах. Насправді швидкість сайту є одним із основних факторів ранжування у пошуку Google. Тому, якщо ви хочете підвищити загальний рейтинг сайту в пошукових системах, необхідно збільшити загальну швидкість сайту.

4. Що таке індексація та сканування?

Індексація та сканування – два основні процеси, які має пройти сайт, щоб з'явитися в Google. Спочатку Google сканує сайт, щоб виявити всі сторінки всередині нього та їх вміст. Потім Google обробляє всі ці дані, і після успішного завершення сайт буде проіндексований та доступний у пошуку Google.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово