...

Банери

Банерна реклама також називається медійною рекламою, і краще за все думати про неї як про тип цифрового рекламного щита, який використовує зображення для привернення уваги. Мета цих оголошень – привернути увагу та привернути трафік на ваш сайт. Відмінний рекламний банер приверне увагу читача та спонукає його дізнатися більше про те, що рекламується. Як правило, вони яскраві, привітні та використовують зображення замість тексту для надсилання своїх повідомлень.

Приклади банерів

Створення банерів

Банерна реклама призначена для залучення трафіку на сайт шляхом посилання на нього. Також веб-банери можуть виконувати функції звичайної, друкованої реклами: інформувати, сповіщати про новий товар, підвищувати впізнаваність бренду тощо.

Перш ніж створювати банерну рекламу, потрібно знати, хто є вашою основною аудиторією і чого ви від неї хочете. Можливо, ви хочете, щоб люди перейшли на ваш веб-сайт або купили продукт з обмеженим розпродажем, або спробували вашу послугу безкоштовно.

Обов'язково необхідно використовувати елемент брендингу (логотип, назву компанії чи веб-сайт). Не має значення, наскільки великий ваш бізнес, вам потрібно використовувати один із ваших елементів брендингу, щоб показати користувачу, хто знаходиться за рекламним банером.

Також можна використовувати різні візуальні ефекти, які виходять за межі текстової реклами: фото, відео, кнопки, різні кольори, анімацію для створення зрозумілого повідомлення.

Переваги банерів

Ефективність

Банери ефективно привертають увагу до ваших товарів чи послуг. Вони можуть привабити онлайн-користувачів, будучи візуально приємними.

Заклик до дії

Це текст або кнопка, яка пропонує користувачам "натиснути". Такі фрази, як "Дізнатися більше", "Почати" або "Дивитись зараз" - можуть бути чітким фокусом оголошення.

Впізнаваність

Наявність вашого банера на кількох веб-сайтах зміцнює ваш бренд. Таким чином, це зробить ваш бренд знайомим тим, хто ніколи не чув про ваш бізнес.

Вартість створення банера

Створення статичного рекламного банера (1 шт.):

від 200 грн

Мінімальне замовлення 10 шт.

Поширені запитання

1. Що таке баннерна реклама?

Банерна реклама заснована на зображеннях, а не тексті, і є популярною формою реклами на сайтах. Метою банерної реклами є просування бренду та/або залучення відвідувачів на сайт рекламодавця.

2. Як працює баннерна реклама в інтернеті?

Так само, як фізичний банер за межами магазину змусить вас увійти в магазин, тому що він пропонує велику знижку на певний продукт або презентує новий продукт, який пробуджує вашу цікавість. Те саме і з банерною рекламою в Інтернеті.

3. Чи працює банерна реклама?

Банерна реклама - велика частина візуального світу. Вона працює, тому що люди краще реагують на візуальний контент чи повідомлення, що супроводжується візуальним прикладом.

4. Чи потрібно розміщувати банери у соцмережах?

Реклама у соціальних мережах — це неймовірно цілеспрямований та економічно ефективний спосіб досягти бажаного цільового ринку. Найкращі банери у соціальних мережах спонукають користувачів до дії – дивіться, слухайте, клацайте.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово