...

Розробка сайтів

Створення сайту потребує комплексного підходу. Є сайти з добрим контентом, але поганим дизайном. І навпаки. Важливо, щоб сайт був не висотою в обох аспектах. Це збільшить інтерес аудиторії до того, що Ви хочете донести. Крім того, життєво важливо відповідати технічним критеріям, що висуваються пошуковими системами. Ці критерії постійно розвиваються, тому сайт вимагає постійного обслуговування та оновлення.

Приклади сайтів для наших клієнтів

phone device
phone device

Ваш сайт – це лице вашої компанії. Клієнти будуть вивчати спектр Ваших товарів або послуг. Він має бути унікальним та досконалим. Люди, які відвідують ваш сайт, повинні легко знайти те, що шукають.

Для кожного веб-сайту потрібна хороша система керування контентом (CMS). На даний момент існує безліч платформ. WordPress — одна з найрозвиненіших CMS із чудовою інфраструктурою. 30% всіх веб-сайтів у світі працюють на WordPress, що підтверджує доцільність такого вибору.

Типові етапи створення веб-сайту

Збір інформації

Потрібно знати цілі бізнесу. Бажаєте продавати товари та послуги? Або ви хочете покращити брендинг та видимістю в мережі? Вивчіть свою цільову аудиторію. Аудиторія підлітки, чи дорослі? Все це необхідно для успішної веб-розробки.

Планування

Після збору інформації про бізнес створюється карта сайту. Головною метою карти сайту є створення зручного веб-сайту та створення структури сайту. Каркас забезпечує візуальний опис сайту. Окрім цього, потрібно вирішити, який функціонал потрібний на сайті.

Дизайн

Веб-дизайн є ключовою частиною успіху вашого онлайн-бізнесу. Веб-сайт для школи відрізняється від того, який розробляється для продажу товарів. Інші важливі питання – це тема, кольори, де розміщувати текст, зображення, відео тощо.

Розробка

Елементи, які розроблені на попередніх етапах, використовуються для створення сайту. У більшості випадків спочатку головна сторінка, а потім додаються всі інші веб-сторінки відповідно до ієрархії сайту, створеної, як зазначено в карті сайту.

Контент

Вам потрібно постійно писати та публікувати контент для досягнення бізнес-цілей. Це потрібно для підвищення впізнаваності бренду, інформування людей про новий продукт чи послугу, пошук потенційних клієнтів або залучення нових клієнтів для бізнесу.

Тестування

Усі сторінки та посилання перевіряються перед запуском сайту, щоб переконатися, що нічого не зламано. Перевіряйте кожну форму, сценарій і запускайте програмне забезпечення для перевірки орфографії, щоб знайти можливі друкарські помилки.

Відкрито
цілодобово