...

Відео 360° VR

Віртуальна реальність (VR) і 360° відео дарують чарівні та справді незабутні враження. Вони дозволяють повністю поринути у віртуальний світ, де все довкола здається реальним.

Приклади відео 360° VR

Створення відео 360° VR

Є кілька різних способів створення відео 360° VR, але загальний результат однаковий. Одна або кілька камер захоплюють повні сферичні зображення всього, що знаходиться у її полі зору. Відео виглядає прямокутним при перегляді на стандартному моніторі, але в гарнітурі віртуальної реальності це виглядає чудово.

Користувач віртуальної реальності може досліджувати все, на що він дивиться з повним оглядом на 360 градусів, начебто це реально. Це віртуальний тур, який ви відчуваєте так, ніби фізично присутні в іншому вимірі.

На відміну від традиційних відеокамер, які фіксують те, що відбувається перед ними, 360-градусні камери одночасно фіксують усе, що відбувається у всіх напрямках. Таким чином, 360-градусне відео, яке можна описати як форму віртуальної реальності, також може створювати дуже захоплюючі тривимірні зображення та середовища.

Переваги відео 360° VR

Он-лайн присутність

Якщо ви проводите корпоративний чи публічний захід, то чому б не дати можливість тим, хто не зміг бути присутнім, подивитися його віртуально — наживо чи ні.

Інтерактивні відеотури

Чи відкрили ви новий магазин, чи хочете привернути увагу на виставці, відео 360° VR – чудовий спосіб показати людям, де ви знаходитесь та що ви можете запропонувати.

Дані

Чим більше людей взаємодіє з вашим відео, тим більше інформації ви збираєте. Ці дані можна використовувати для покращення того, що ви пропонуєте своїй аудиторії.

Вартість створення відео 360° VR

Вартість прораховується індивідуально залежно від сценарію, локацій, участі акторів, купівлі стокового відео і т.д.

Поширені запитання

1. Навіщо використовувати відео 360° VR?

Відео – відносно недорогий спосіб показати те, що неможливо продемонструвати за допомогою статичного зображення чи навіть особисто. Це може дозволити вам проілюструвати складні ідеї без великих інвестицій. Його також легко редагувати, перепрофілювати та ділитися різними способами.

2. Які переваги відео 360° VR?

Ви можете створити унікальне відео для своїх клієнтів та показати свою компанію як інноваційну та віртуально перенести вашого відвідувача у місце, яке допоможе вам розкрити суть вашого бренду чи тему заходу. Це також може бути дуже доречним та правильним рішенням, яке привабить більше людей, наприклад, до вашого стенду на виставках.

3. Як використовується відео 360° VR?

Віртуальна реальність хороша, коли ви намагаєтеся помістити когось в унікальну обстановку, яку нелегко відтворити і тим більше пояснити. Хороший приклад: якщо вам потрібно ознайомити когось із великогабаритною технікою, ви можете створити відео 360° VR, за допомогою якого показати всі деталі та переваги.

4. Навіщо розміщувати на сайті відео 360° VR?

Відео 360° VR - це спосіб допомогти вашому бізнесу рости. Відео приваблює та утримує відвідувачів на вашому сайті, допомагає знизити показник відмов та підвищити SEO.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово