...

Редизайн сайтів

Редизайн сайту - це капітальний ремонт високого рівня, який включає значну зміну таких елементів, як код, контент, структура і візуальні ефекти вашого поточного сайту, щоб краще обслуговувати ваших відвідувачів. Хороший редизайн сайту, як правило, збільшує дохід, знижує показник відмов та покращує взаємодію з користувачем.

Приклади редизайну

phone device
phone device

Процес редизайну

Очевидно, що редизайн веб-сайту є чимось більшим, ніж нові кольори, кнопки, меню та форми. Редизайн зазвичай має на увазі значну зміну коду та зовнішнього вигляду веб-сайту. Наприклад, розгортається нова візуальна ідентифікація та брендинг, реструктуризація сторінок для включення нових модулів та функцій, оновлюється інформаційна.

Дослідження є важливою частиною процесу редизайну вашого веб-сайту: це найкращий спосіб дізнатися, що працює, а що ні, і глибше вивчити, чого хочуть ваші цільові клієнти, як зробити ваш веб-сайт зручнішим для користувачів.

Уподобання клієнтів постійно змінюються, так само як і браузерні технології, методи проектування та стандарти доступності. Крім того, речі, які працювали нещодавно, можуть перестати працювати. Необхідно постійно відстежувати, чого хочуть і чого потребують ваші клієнти — зрештою, це люди, для яких ви розробляєте сайт.

Основні причини редизайну

Оптимізація

Оптимізація сайту для мобільних пристроїв є обов'язковою

Швидкість

Якщо ваш сайт працює повільно, люди, швидше за все, покинуть його

НИЗЬКИЙ РЕЙТИНГ

Високий рейтинг збільшує трафік на ваш сайт

Зміна діяльності

Якщо діяльність бренду змінилася, ваш сайт потребує оновлення

ЕСТЕТИКА

Тенденції веб-дизайну постійно розвиваються

Розвиток

Редизайн має розглядатися як інвестиція у майбутнє вашого бізнесу

Вартість редизайну

Редизайн сайту:

від 10000 грн

Поширені запитання

1. Навіщо робити редизайн сайту?

Оскільки тенденції дизайну змінюються кожні кілька років, веб-сайт, якому два або три роки, може виявитися застарілим у порівнянні з конкурентом, у якого сайт, що відповідає останнім тенденціям дизайну.

2. Що таке редизайн сайту?

Це оновлення та модернізація всього вигляду веб-сайту. Крім того, як правило, проект редизайну також включає перенесення сайту на нову платформу або оновлення існуючої, додавання нового функціоналу.

3. Скільки часу займає редизайн сайту?

У середньому 1-4 місяці. Є кілька факторів, які можуть вплинути на терміни проекту редизайну веб-сайту, наприклад, написання та надання контенту для нового сайту — звичайна проблема для клієнтів, і це часто призводить до затримок у проекті.

4. Як часто потрібно робити редизайн сайту?

Проект редизайну — це великий захід для бізнесу та всієї команди, тому більшість компаній роблять повний редизайн сайту кожні 3–5 років. Також це залежить від того, що відбувається у вашому бізнесі та вашій галузі

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово