...

Корпоративні сайти

Ваш корпоративний сайтце головний майданчик, який використовується для впізнання бренду. Демонструє напрямки діяльності, ділову інформацію та відображає всі галузі бізнесу Вашої компанії. Корпоративний сайт повинен відображати рівень Вашого масштабу, надійності та стабільності.

Приклади корпоративних сайтів

phone device
phone device

Створення корпоративних сайтів

Створення корпоративного сайту – це не просто створення красивої обкладинки та написання коду програмістом. Розробка корпоративного сайту — це масштабний і трудомісткий процес, що включає ланцюжок взаємопов'язаних і послідовних дій, заснованих на продуманій стратегії розробки та побудови сайту.

Завдяки впровадженню різних функцій та організаційних розділів, а також адаптивному дизайну ваш корпоративний сайт може перетворитися на справжній флагман вашого цифрового бізнесу.

Одну з провідних ролей у розробці корпоративного сайту відіграє оригінальний дизайн, просте та зручне управління адміністративною панеллю та оптимізація сторінок для подальшого просування сайту.

Багато компаній визнають необхідність наявності корпоративного сайту, але схильні розглядати його просто як ознаку престижу: «Він має бути там лише для того, щоб хвалитися». Однак при правильному маркетингу корпоративного сайту можна змусити ваш корпоративний сайт дійсно працювати на вашу компанію так само, як ваші рекламні чи промислові сайти.

Навіщо потрібний корпоративний сайт

Знайомство

90% потенційних клієнтів вивчать ваш бізнес в Інтернеті, перш ніж ухвалити рішення про співпрацю

Індивідуальність

Абсолютна свобода дизайну дає можливість представити свій бренд унікальним способом

Довіра

Перше враження, яке справляє ваш бізнес, - це онлайн знайомство. Кожен бізнес оцінюється на основі його сайту

Впізнаваність

Сайт надає споживачам інформацію, яка допомагає виділити ваш бізнес серед конкурентів

Презентація

Це найкраще місце, щоб надати клієнтам величезну кількість інформації про те, що ви пропонуєте

Зворотній зв'язок

Різні форми взаємодії – це чудовий спосіб залишатися на зв'язку з вашими клієнтами 24/7.

Вартість створення корпоративного сайту

Розробка:

від 25000 грн

Обслуговування:

від 5000 грн/міс.

Поширені запитання

1. СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ СТВОРЕННЯ САЙТУ?

Це залежить від цілого ряду факторів, основні з них: індивідуальний веб-дизайн або шаблон, конкретна функціональність для користувача, звідки береться ваш контент і його кількість. Проте, в середньому на створення, тестування та запуск веб-сайту потрібно від одного до трьох місяців.

2. Навіщо потрібний адаптивний веб-дизайн?

Всі веб-сайти тепер повинні використовувати адаптивний дизайн з простої причини, багато людей переглядають веб-сторінки з мобільних пристроїв. Адаптивні веб-сайти спроектовані таким чином, що вони автоматично масштабують свій контент та елементи відповідно до розміру екрана, на якому вони переглядаються.

3. Чому важливий веб-дизайн?

Веб-дизайн дуже важливий, оскільки він впливає на те, як аудиторія сприймає ваш бренд. Враження, яке ви на неї зробите, може або утримати їх на сторінці, або спонукати піти та звернутися до конкурента. Хороший веб-дизайн допомагає тримати відвідувачів на сторінках вашого сайту.

4. Що таке веб-технологія?

Створення та обслуговування веб-сайтів - це робота, яка відбувається за лаштунками, щоб веб-сайт виглядав чудово, працював швидко і мав бездоганний інтерфейс користувача.

створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка
створення сайтів веб студія редизайн реклама SEO-просування wordpress Контент реєстрація домену корпоративний сайт інтернет магазин односторіночник сайт візитка

Відкрито
цілодобово