...

Чому слід використовувати WordPress для створення веб-сайту

WordPress використовує понад 43% сайтів

Близько 43% всіх веб-сайтів в Інтернеті використовують WordPress.  Це число дуже значне, якщо подумати. Більш ніж кожен четвертий сайт, з яким ви стикаєтесь, використовує WordPress (тобто понад 800 мільйонів сайтів). Ця стаття про те, чому всі ці веб-сайти вибирають WordPress.

Домінування на ринку систем керування контентом

У WordPress частка ринку становить близько 65%. Це означає, що він не тільки популярний на всіх сайтах, але й особливо популярний на сайтах із встановленою системою керування контентом. Наступний найближчий конкурент – Shopify з 6,7% ринку.

Функціонал неймовірно розширюється плагінами

Це означає, що ви можете додати майже будь-який функціонал для вашого сайту без необхідності вміння кодувати.

Величезна екосистема плагінів перевершує всі інші системи керування контентом. Нижче наведено кількості лише для офіційних каталогів плагінів і не включають додаткові, та пропоновані третіми сторонами:

  • WordPress: біля 60000;
  • Joomla: біля 6000;
  • Drupal: біля 48000.

Налаштування зовнішнього вигляду сайту за допомогою тем

Крім плагінів WordPress також пропонує безліч тем для вашого сайту. Теми дозволяють вам точно контролювати, як виглядає ваш сайт, знову ж таки, без необхідності писати програмний код.

Ви можете знайти тисячі безкоштовних тем на WordPress.org, і ще більше на сторонніх ринках та розробників.

Багатомовність

Якщо Ваша рідна мова не англійська не турбуйтесь! Команда розробників переклала WordPress 169 різними мовами. Багато плагінів також пропонують перекладені версії, і ви можете легко створити багатомовний сайт за допомогою плагінів, таких як Polylang, WPML або Weglot.

Відомі бренди використовують WordPress

Його використовують не тільки невеликі сайти, але і величезна кількість великих брендів також. Серед них Ви знайдете такі компанії, як Sony Music та Mercedes Benz, видавці, такі як BBC America та Reuters, та університети, такі як Гарвардський університет та Вашингтонський університет.

Приклади відомих брендів, які використовують WordPress:

Доступність у порівнянні з іншими рішеннями

Програмне забезпечення WordPress саме по собі є безкоштовним, і ви можете знайти багато вільних тем і плагінів, щоб побудувати свій сайт. Це означає, що єдиними неминучими фіксованими витратами є дешевий хостинг і доменне ім’я. Можна запустити базовий сайт на WordPress лише за 400-500 грн на рік. Витрати можуть збільшитися, якщо ви хочете використовувати преміум плагіни або теми.

Легко знайти допомогу

Оскільки WordPress є найпопулярнішою системою керування контентом у світі, існує широка екосистема підтримки для всього, що пов’язане з WordPress. Багато блогів, підручників, а також є спеціальні форуми підтримки WordPress та корисні відео-підручники для початківців.

Гнучкість

Завдяки величезній кількості плагінів, ви можете використовувати WordPress для всього, від створення магазину електронної комерції до запуску локального каталогу, соціальної мережі та багато іншого.

WordPress не лише для сайтів

WordPress останнім часом зробив фокусом свій REST API, який відчиняє двері для розробників. Тепер можна створювати цікаві програми на його основі. Можна використовувати весь ваш контент новими та цікавими способами.

Легко конектитись зі сторонніми інструментами

З WordPress ви можете використовувати ваш улюблений маркетинговий сервіс електронної пошти, платіжні шлюзи та багато іншого. Завдяки величезній кількості плагінів, ви можете підключитись до найпопулярніших сторонніх сервісів.

Можливість створити самодостатню систему

Якщо вам не подобаються сторонні послуги, WordPress також дозволяє легко зберігати все всередині вашої адміністративної панелі. Якщо ви хочете уникнути використання сторонніх інструментів, ви можете налаштувати список електронної пошти, робити розсилки листів, і багато іншого… І все це без необхідності залишати адмінпанель.

Дотримання стандартів доступності

Під доступністю розуміється спрощення використання Інтернету особами із фізичними чи сенсорними порушеннями. Основна команда WordPress приділяє особливу увагу забезпеченню доступності програмного забезпечення для всіх.

Проведення офлайн та онлайн заходів

Щороку WordPress проводить велику кількість Вордкемпів та мітапів по всьому світу. Ці зустрічі дають можливість поспілкуватися з однодумцями та дізнатися нове про WordPress.

У той час як більшість подій зазвичай відбуваються офлайн, світова ситуація поступово переносить зустрічі в онлайн-простір. Ця зміна спонукала організаторів адаптуватися та запланувати більше віртуальних зустрічей, ніж будь-коли.

Прагнення стати ще зручнішим для користувачів

У відповідь на появу таких конструкторів сайтів, як Squarespace та Wix, WordPress подвоїв зусилля, щоб бути ще зручнішим для початківців. Це означає, що WordPress прагне стати таким же простим у використанні, як Wix, зберігаючи свою перевагу у величезній гнучкості.

36% із 10000 топ сайтів використовують WordPress

Повернемось на секунду до статистики. Незважаючи на те, що WordPress має домінуючу частку на ринку, він також використовується великою кількістю топ-сайтів. 36% із 10000 найбільш відвідуваних сайтів у світі працюють на WordPress. Жодна інша система керування контентом таким не може похвалитися.

WordPress полегшує оптимізацію пошукових систем

Пошукова оптимізація має важливе значення для отримання трафіку на WordPressваш сайт. Завдяки плагінам, таким як Yoast SEO, All in One SEO, та багатьох інших, це неймовірно легко SEO-оптимізувати WordPress без необхідності бути генієм коду. Все, що вам потрібно зробити, це настроїти деякі базові налаштування, а плагіни оброблять весь контент.

Більше того, деякі плагіни аналізують ваш контент і роблять пропозиції щодо покращення. Так що навіть якщо ви нічого не знаєте про SEO, ви все ще можете оптимізувати свій контент, дотримуючись рекомендацій плагіна.

WordPress швидко завантажується, якщо він правильно налаштований

Від того, як швидко завантажується ваш сайт залежить все. Від того, наскільки він подобається вашим відвідувачам, до того, наскільки можливо, що відвідувач щось придбає.

Якщо ви використовуєте правильну оптимізацію швидкості, зокрема вибираєте швидку тему, WordPress завантажується швидко.

Цілком реально досягти часу завантаження сторінки менше однієї секунди.

Дозволяє робити гнучку верстку

Частка мобільного інтернету в наші дні є величезною, тому важливо, щоб ваш сайт чудово виглядав на всіх пристроях, а не тільки на комп’ютерах. Кожна сучасна тема WordPress підтримує те, що називається гнучкий дизайн, що означає, що ваш сайт автоматично масштабується, щоб виглядати чудово на кожному пристрої.

Робить створення контенту таким самим простим, як робота в Word

Якщо Ви можете створити текстовий документ у Microsoft Word, то можете створити та відформатувати текст у WordPress. Забудьте про складний код – форматування тексту в WordPress так само легко, як натискання кількох кнопок у вашому улюбленому текстовому редакторі.

Більш того, інструменти, які називають конструкторами сторінок, можуть допомогти вам побудувати ще складніші проекти без необхідності знати програмування.

Поставляється із безкоштовним конструктором сторінок

За останні два роки WordPress досягнув нових висот завдяки інтеграції оновлень функціональності. Однією з найбільших таких подій є новий редактор блоків. Цей новий інтерфейс дозволяє вам будувати ваші сторінки та пости просто перетягуванням та повністю візуальним чином. Крім того, є багато додаткових плагінів для редактора блоків, які можна використовувати для додавання ще більшої кількості функцій.

Контроль за безпекою вашого сайту

WordPress дозволяє контролювати безпеку вашого сайту. Популярність цієї CMS приносить із собою безліч вразливостей та загроз. Але ви можете захистити свій контент за допомогою ще багатьох варіантів.

Відкрито
цілодобово